Masaże

Zobacz naszą ofertę masaży relaksacyjnych i erotycznych

znak-150

Masaż nuru, wykonywany przy użyciu żelu nuru, to propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby doświadczyć przyjemności wynikającej z masażu body to body. Masaż ciałem o ciało oferuje całkowicie inne doznania, czym różni się od klasycznych masaży wykonywanych w gabinetach fizjoterapeutów. Masaż nuru łagodzi bóle spiętych mięśni, uwalnia energię, a w konsekwencji powoduje uczucie błogości i głębokiej relaksacji. Dzięki niemu lepiej poznajemy swoje ciało oraz możemy sprawdzić, jak reaguje na różne bodźce.

znak-150

Erotyczny masaż balijski czerpie z indyjskich i chińskich tradycji, i łączy w sobie spuściznę tych kultur: ajurwedę, akupresurę, aromaterapię i refleksologię. Masaż polega na uciskaniu kolejnych partii ciała, w konsekwencji czego spięte mięśnie stopniowo się rozluźniają. Masaż wspomaga krążenie limfy i daje poczucie odprężenia nawet długo po zabiegu. W towarzystwie wyciszającej muzyki i aromatycznych olejków najwyższej jakości zyskasz nową energię i siłę do powrotu do codzienności.

znak-150

Hawajski masaż Lomi Lomi Nui czerpie z technik relaksacji. Wykonywany jest przy użyciu ciepłego naturalnego olejku, przez skóra po masażu pozostaje gładka i nawilżona. Masowane jest całe ciało, dzięki czemu całościowo można skupić się na bólu czy spięciach. Masaż zwiększa ruchliwość stawów i wspomaga przemianę materii. Dodatkowo olejek pozwala na płynniejsze ruchy i zapewnia dodatkowe bodźce. W trakcie masażu dbamy o stałą i przyjemną dla Klienta temperaturę oleju.

znak-150

Masaż tantryczny to rytuał łączący dotyk i oddech, który opiera się na powolnym i zmysłowym przesuwaniu dłońmi po ciele. Tantra to nie tylko masaż, ale również akt łączący dwa ciała w jedność, dzięki czemu osoba masowana może nie tylko poczuć pozytywne rezultaty w ciele, ale i w duszy. To nowe dla organizmu doznanie pozwala na lepszy kontakt z ciałem, poznanie jego najbardziej wrażliwych punktów. Już pierwsza sesja zapewnia poczucie głębokiego relaksu i spełnienia.

znak-150

Masaż indonezyjski to masaż relaksacyjny dla Klientów chcących spróbować czegoś subtelnego, nieco mniej intensywnego. Szczególnie pomocny okazuje się dla spiętych i zestresowanych osób, ale również dla Klientów po kontuzjach stawów. Wspomaga krążenie krwi i przepływ limfy, a przede wszystkim pozytywnie wpływa na stan psychiczny. Delikatny dotyk w przyjemnej i spokojnej atmosferze łagodzi lęki i zmartwienia.

znak-150

Erotyczny masaż relaksacyjny pozwala na holistyczne podejście do potrzeb organizmu – polega nie tylko na rozluźnieniu ciała, ale również emocji. Znacząco łagodzi stres i ból, a na czas wizyty w naszym salonie wszystkie sprawy codzienne odchodzą w niepamięć. Chwile skupienia się tylko na sobie przynoszą pozytywne efekty, i pozwalają wrócić do obowiązków z nową energią. Masaż relaksacyjny wspomaga przepływ limfy i normuje ciśnienie krwi. Dzięki zmiennym ruchom dłoni ciało odczuwa różne bodźce.

znak-150

Erotyczny masaż autorski łączy w sobie różne techniki masaży relaksacyjnych. Jest idealny dla osób, które nie mogą zdecydować się na konkretny typ masażu, lub nie wiedzą, czego aktualnie potrzebuje ich ciało. Dzięki mieszanym stylom masażystka może odpowiedzieć na potrzeby organizmu, co w rezultacie daje poczucie relaksu i spełnienia. Obserwowanie reakcji ciała na różne bodźce pokazuje, czego w danej chwili wymaga.

znak-150

Erotyczny masaż klasyczny stosowany jest głównie w celach leczniczych, należy jednak zaznaczyć, że nasze ciało nieodłącznie połączone jest z umysłem. W rezultacie również masaż klasyczny pozwala na holistyczne podejście do potrzeb klienta. Technika masażu redukuje ból mięśni i stawów, usuwa napięcia, a w konsekwencji znacząco poprawia samopoczucie. Masaż dotyczy każdej partii ciała i opiera się na zmiennych ruchach dłoni, w zależności od potrzeb.

KONTAKT

POZNAŃ

TEL: 577 237 477

MAIL: SALON@STREFAMASAZU.COM

WROCŁAW

TEL: 690 614 618

MAIL: SALON@STREFAMASAZU.COM

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!