O nas

Poznaj lepiej nasz salon masażu.

logo-pion-300

Szanowni Państwo,

Jesteśmy zespołem osób, które połączyła pasja do masażu. Znaliśmy rynek zarówno od strony pracownika, jak i klienta, i od dawna uderzała nas niska jakość i brak profesjonalizmu w salonach masażu erotycznego. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć miejsce, które skupi wokół siebie wykwalifikowane masażystki i zapewni klientom dostęp do najlepszej jakości usług. Nasza działalność, w odróżnieniu od wielu agencji towarzyskich udających salony masażu, nie opiera się na usługach seksualnych.
Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom maksymalnej formy relaksu, dlatego masaże wykonywane są w komfortowych apartamentach, w towarzystwie świec i nastrojowej muzyki. Używamy wyłącznie olejków najlepszej jakości, a aromaterapia w połączeniu z masażem pozwalają na prawdziwy odpoczynek zarówno dla ciała, jak i duszy. Bardzo dbamy o higienę, dlatego każdy klient otrzymuje jednorazowe laczki i gąbkę oraz czysty ręcznik.
Nasze masażystki tworzą zgrany zespół, który chętnie dzieli się doświadczeniem i nieustannie rozwija swoje umiejętności, nie tylko z zakresu masażu erotycznego, ale i na szkoleniach prowadzonych przez fizjoterapeutów.
Oferujemy masaże solowe (u jednej masażystki), w duecie (u dwóch masażystek) oraz trio (u trzech masażystek).

KONTAKT

POZNAŃ

TEL: 577 237 477

MAIL: SALON@STREFAMASAZU.COM

WROCŁAW

TEL: 690 614 618

MAIL: SALON@STREFAMASAZU.COM

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!